poznaj nasz zespół


Największe ukłony kierujemy do naszych kucharek – Reni i Agaty, które wytrwale, od lat gotują smacznie, zdrowo i sercem. Często mają w zanadrzu niespodzianki w menu dla naszych gości i niejednokrotnie wymyśliły „coś specjalnego” na szczególne okazje.

Poza nimi pracują także Natalia i Karolina – najczęściej widywane w bufecie 🙂 To one, oraz gospodyni obsługują maile i telefony dotyczące rezerwacji, meldują gości, przyjmują zamówienia posiłków, odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Są w naszym zespole najkrócej i przed nimi pierwszy sezon letni, który potrafi dać w kość, więc uśmiech na powitanie w schronisku na pewno im pomoże 🙂

Na kuchni i nie tylko, pracują dla Was jeszcze: Basia, Małgosia, Natalia i Magda. Często ich nie widzicie, ale to im wszyscy zawdzięczamy przygotowywanie i wydawanie posiłków, czyste naczynia, posprzątane schronisko, czy schludnie zaścielone łóżka – a to nieoceniona praca.

Jest z nami jeszcze Sylwia, która na Facebook’u i Instagramie przemyca roztokowe kadry i odpowiada na wiadomości, a w wolnych chwilach piecze i dekoruje pierniczki, które możecie zakupić w schronisku dla siebie lub bliskich.

Nasz zespół to także twórcy, którzy talentem wsparli nas podczas tworzenia unikalnych upominków z Roztoki. Ich prace znajdziecie w naszych sklepach – zarówno stacjonarnym jak i internetowym.

Schronisko PTTK im. Wincentego Pola
w Dolinie Roztoki


1031 m n.p.m.
GPS 49°14′01,3″N 20°05′44,3″E
tel. 609 001 760
tel. 600 443 733